سوالات متداول

سوالاتی که به طور متناوب توسط کاربران پرسیده می شوند، در این بخش پاسخ داده شده اند.

1. نحوه عضویت در سایت/ ورود به سایت چگونه است؟

برای عضویت کافی است با ورود به صفحه ی اصلی سایت فاناگوریا و رفتن به منوی بالای صفحه، بر روی دکمه ی عضویت کلیک کنید. فرم را پر کرده و ایمیلی که با آن در فروشگاه ثبت نام کرده اید را تایید کنید. سپس می توانید به راحتی با داشتن ایمیل و رمز عبور خود به سایت وارد شوید.

2. رمز عبورم را فراموش کرده ام، باید چه کنم؟

اگر ایمیل خود را به یاد دارید، از قسمت ورود و فراموشی رمز عبور، اقدام به تغییر رمز عبور و بازگردانی حساب کاربری خود کنید. اگر تنها نام و نام خانوادگی خود را به یاد دارید آن را به آدرس phanagoria.epub@outlook.com ارسال کنید تا ایمیلی که با آن در فروشگاه ثبت نام کرده اید برای شما ارسال گردد. سپس از قسمت فراموشی رمز عبور اقدام به بازگردانی حساب کاربری خود کنید. اگر به ایمیلی که با آن در فروشگاه ثبت نام کرده اید، دسترسی ندارید، باید مجددا ثبت نام کنید.

3. آیا می توانم محصولی را که قبلا یک بار خریداری کرده ام، دوباره دانلود کنم؟

بله، با ورود به سایت، از منوی ورود—> حساب کاربری—> سفارشات—> می توانید هر چند بار که بخواهید فایل های خریداری شده خود را دانلود کنید.

4. فرآیند خرید تکمیل شده و پول به حساب سایت واریز شده است، اما دانلود با خطا مواجه شده و امکان پذیر نیست یا فایل به ایمیل من فرستاده نشده است.

کافی است با ایمیلی که در سایت، حساب باز کرده اید، نام کالای خریداری شده را ترجیحا به همراه فاکتور خرید به آدرس phanagoria.epub@outlook.com ارسال کنید.

5. چگونه می توانم به فروشگاه فاناگوریا اعتماد کنم؟

هدف ما از تاسیس انتشارات آنلاین فاناگوریا، گسترش کتاب خوانی، بالا بردن میزان مطالعه در کشور و برقراری ارتباطی نزدیک و صمیمی بین نویسندگان و مخاطبان آنهاست. همچنین نیت اصلی ما کمک به نویسندگان گمنام و ناشناس برای رشد در عرصه نویسندگی است.

هرگونه سوال، پیشنهاد یا انتقاد خود را با ما در میان بگذارید:

phanagoria.epub@outlook.com

ما شما را می شنویم! هدف ما جلب رضایت شماست.

6. شناسه اصالت کتاب های انتشارات آنلاین فاناگوریا چیست؟

تمامی کتاب های فروشگاه ما به صورت ایمن شده به فروش می رسند و آرم یا لوگوی فروشگاه فاناگوریا در تمامی محصولات وجود دارد. انتشارات فاناگوریا، در کنار استفاده از ISBN و گاهی بدون آن، برای کد گذاری کتاب ها و محصولات خود از شناسه ی منحصر به فرد جهانی (UUID) استفاده می کند.

کتاب های ما در هیچ سایت یا شبکه ی اجتماعی دیگری به فروش نمی رسند. آنها را تنها از آدرس رسمی فروشگاه فاناگوریا خریداری کنید! خواهشمندیم در صورت مشاهده ی هر نوع تخلف و فروش کتاب های ما، هرچه سریع تر به ایمیل مدیر سایت گزارش دهید:

cryptiauthor@outlook.com

7. چرا محصولات فروشگاه فاناگوریا رمز گذاری می شوند؟

به این دلیل که ما در عوض فرمت ePub، کتاب ها را در فرمت PDF به فروش می رسانیم. رمزگذاری کتاب ها تنها برای جلوگیری از تخطی عده ای از سودجویان احتمالی و اطمینان بخشیدن از اصالت محصولات به خریداران و مخاطبان است.

8. آیا می توانم در انتشارات آنلاین فاناگوریا، کتاب هایم را به چاپ برسانم؟

در حال حاضر، امکان همکاری با ما وجود ندارد. در صورت بازدهی مناسب سایت، نحوه همکاری با نشر فاناگوریا را در سایت درج خواهیم کرد.

تمامی حق و حقوق این سایت برای انتشارات آنلاین فاناگوریا محفوظ می باشد.
error: This Content is protected