انتشارات فاناگوریا

به انتشارات فاناگوریا خوش آمدید!

نشر فاناگوریا کار خود را از تابستان سال 1399 آغاز کرد. فاناگوریا یک نشر شخصی دیجیتال است که هدف آن، کمک به گسترش فرهنگ کتاب الکترونیک است! از ابتدای کار، تصمیم داشتیم شیوه و روش نشر سنتی را کنار بگذاریم و اندک اندک، خوانندگان و مخاطبان خود را با شیوه نشر دیجیتال آشنا کرده و سهمی در گسترش فرهنگ کتابخوانی دیجیتال داشته باشیم.

کتاب های انتشارات فاناگوریا به شیوه ناشر مولف و در موسسه بین المللی کتابخانه خیابانی (Street Lib Publications) تالیف و منتشر شده اند. نخستین کتاب از مجموعه کتاب های نشر فاناگوریا با نام از: ژوئن به: آگوست شناخته می شود که رمانی است عمومی و روانشناسی که در ژانر انگیزشی طبقه بندی می شود. دومین کتاب از مجموعه کتاب های ما، جلد یکم دوگانه سرنادی برای طلوع است که در ژانر تخیلی و تاریخی، برای رده سنی نوجوان نوشته شده است. از دیگر آثار ما می توان به دو ناول آسیایی در دست ترجمه، به نام های رمان اعتیاد و نیلوفر روباه اشاره کرد. همچنین از نشر فاناگوریا کتابی عمومی با نام نوشتن ممنوع در زمینه آموزش نویسندگی برای مبتدیان تالیف شده است که می توانید آن را به رایگان از این لینک دریافت کنید!

امید است نوشته های ما، مقبول روح لطیف و هنرمندانه شما عزیزان واقع شود.

با هزاران درود و احترام،

سپیده بابایی، مدیر نشر فاناگوریا.

بیشتر بخوانید

نوشته های وبلاگ

معرفی دوگانه فانتزی سوگ گل نیلوفر: جلد یکم

دوگانه فانتزی سوگ گل نیلوفر، نوشته ماری لو است که در جهانی آرمیده بر بستری از جنس واقعیت و خیال، جامعه ای روستایی از قبایل موجودات اساطیری را به تصویر می کشد. داستانی از جنس روابط عاشقانه جنجال برانگیز، درگیری های قوم و قبیله ای و آداب و رسوم و سنت های کهنی که سرنوشت قهرمانان داستان را رقم می زنند. داستانی که در آن دو شاهدخت شجاع قبیله، بازیچه دست تقدیر تلخ و شیرین خود می شوند. آیا این دو خواهر قهرمان در برابر تصمیماتی که دیگران برای زندگی آنها می گیرند، تسلیم می شوند یا تا پای جان برای به دست آوردن آنچه که می خواهند، می جنگند؟

error: This Content is protected