آشنایی با نویسنده ناول چینی تبار درنا: بازی تاج و تخت چینی!

بیوگرافی جوآن هه

بیوگرافی جوآن هه، نویسنده ناول چینی تبار درنا

جوآن هِه، زاده 17 اکتبر سال 1996 میلادی، نویسنده ای چینی تبار است که در فیلادلفیا به دنیا آمده و بزرگ شده، اما هنوز هم قلبش او را به سمت خانه حقیقی اش، وطنش می کشاند. او در نوجوانی، قبل از اینکه پی ببرد قصه گفتن روش مورد علاقه اش برای ابراز وجود است، آموزش نقاشی رنگ­ و روغن می دید. خانم هِه در رشته روان شناسی و زبان و فرهنگ آسیای شرقی در دانشگاه پنسیلوانیا تحصیل کرده است. در حال حاضر، از روی میزی مشرف به رودخانه دِ لا وییر داستان می نویسد. نوشته های او با سبک اعجاب انگیز و پر کشش، پیچیدگی های بسیار و شخصیتهایی که خواننده را با خود همراه می کنند، شناخته می شود.

او کار خود را با رمان تخیلی تبار درنا آغاز کرد که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و کتاب، در فهرست رمانهای پرفروش آمازون و نیویورک تایمز قرار گرفت. او کار خود را با رمان علمی تخیلی کسی که قرار است بیابیم ادامه داد. به عنوان جدیدترین کار خود، سومین کتاب تخیلی اش با نام نوای زیتر را منتشر کرد که رمانی است با اقتباسی از افسانه کهن سه پادشاهی. جوآن هه برای نخستین کتاب خود، تبار درنا که در سال 2019 منتشر شد، برنده جوایز متعددی از جمله بهترین کتاب تخیلی جوان فوربِس شد. کتابی که به دلیل سبک و سیاق تاریخی و پیشینه فرهنگی اش به بازی تاج و تختِ چینی مشهور است.

ناول چینی تبار درنا: بازی تاج و تخت چینی!

برای شاهدخت یان هسینا، قصر خانه او، اما پدرش دنیای اوست. پدر به او یاد داد که چطور قبل از اینکه انقلابی ها آنها و تبارشان را پاکسازی کنند، در برابر فساد و زیاده روی پادشاهان سلسله گذشته از خود دفاع کند. پزشک سلطنتی می گوید که پادشاه به مرگ طبیعی مرده است، اما هسینا معتقد است که پدرش به قتل رسیده است. او مصمم است که حقیقت را کشف کند و قاتل را به دست عدالت بسپارد.

در یک نظام شکسته، آرمان ها می توانند انسان بکشند.

از آنجایی که تحقیقات به سرعت از کنترل خارج می شود، هسینا متوجه می شود که هیچکس بی­گناه نیست. نه قهرمانان تاریخ، نه پدری که فکر می کرد می شناسد. اگر او محاکمه را مهار نکند، خون مردمش، خانواده اش و حتی خودش ریخته خواهد شد!

دانلود کتاب تبار درنا

برای خواندن نمونه رایگان کتاب به این لینک رجوع کنید.

برای دانلود نسخه کامل این رمان خواندنی اینجا را ببینید!

error: This Content is protected